Biz Kimiz?


Sadece sunduğu eşsiz lezzetler ile değil kusursuz hizmet anlayışı ile de fark yaratan Aşçı Hasan Usta öğle akşam yemeklerinin yanı sıra iş sonrası saatler için de ideal bir mekan ön plana çıkıyor.

1993 yılından beri lokanta restaurant sektöründe Hasan Kılınç olarak Denizli tanınmış restaurant ve lokantalarda aşçı ve aşçıbaşı olarak görev yapmıştır. Denizlideki Özdenler Madencilik, Azra Madencilik firmalarında aşçıbaşı olarak 10 yıl boyunca görev yapmış olup, Denizli 3. Sanayideki Bolu Lokantasında 2 yıldır aşçıbaşı olarak yemek ve organizasyonları kendi bilgi ve birikimleri dahilinde organize edip hala faaliyette olan işletmeyi 02.07.2016 tarihinde yıllardır çalışmış olduğu firmayı satın alarak yine aynı lezzet ve müşteri memnuniyetin Aşçı Hasan Usta markası ile siz değerli müşterilerimize ilk günkü hassasiyetle sunmaktadır.


  • Şehrin en iyi yemekleri
  • Her zaman taze malzemelerle hazırlanmış yemekler
  • Hızlı ve güzel hizmet
  • Müşteri memnuniyeti

Aileniz ile gönül rahatlığı ile yiyebileceğiniz en doğal lezzetler

1993 yılından beri edindiği engin tecrübe ve bilgi birikim ile Aşçı Hasan Usta siz ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunuyor.Özellikle yurdumuzdaki yöresel tatlara yoğunlaşarak,bize has, bize ait damak tadının yöreselden metropol hayatına taşınması için çalışmalarına hız verdi.Tüm uzun süreç ve çalışmaların eseri olarak damak zevki ve sofra hayatımın vazgeçilmesi imkansız doğal ürünleri sizlerle buluşturduk.


Şehrin En iyi Yemekleri

En taze ve doğal ürünler ile eşsiz bir tatları size sunuyoruz.

Hijyenik Ürünler

Yemeklerimizin lezzeti kuşkusuz malzemelerin en hijyenik şekilde kullanılmasındandır.

Hızlı ve Güzel Hizmet

Güler yüzlü ve tecrübeli kadromuz ile size en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin mutluluğunuz her şeyden önce gelir. Güzel bir yemek keyfi için bizi seçin.